Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

NovaBanyo.com sektörde 25 yıllık tecrübesi ile duşakabin ve cam sistemleri ürünlerinde en uygun fiyatlı ürünlere sahip olup üreticiden direkt halka ve toptancıya ulaştırmak için bütün gayretini göstermiş ve istikrarlı başarısına yenilerini katmak için çağın gelişen trendlerine ayak uydurarak ve odak noktasını müşteri memnuniyeti yaparak duşakabin ve cam sistemlerinde size yenilik sunuyor.

Sunduğumuz bu yenilikçi durumu sizin güveninizle bir adım daha öteye taşıyarak internet sitemizle bütün Türkiye’ye duşakabin ve cam donanımları ürünlerinde kaliteyi sunma mutluluğunu yaşıyoruz.

Günümüzde alışverişin büyük bir kısmı e-ticaret üzerinden ve mobil ile yapılmaktadır. İnternet üzerinden yapılan alışverişte en büyük sorun olan güven problemini 25 yıllık tecrübemiz ve kalitemiz ile sağlıyoruz. Her zaman en kaliteli ürünü müşterilerimize sağlayarak kazandığımızın güvenin arkasındayız! 

Duşakabin ve cam sistemleri, banyo tasarımı ve banyo ürünleri konusunda bizi her zaman arayabilir, tecrübemizden faydalanabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.